Wprowadzenie

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Zimowy wypoczynek

Wypoczynek latem

Relaks

Propozycje wycieczek

Fotogaleria

Cennik

Kontakty

Odnośniki

 

Relaks

 

Finska sauna

Po aktywnie spędzonym dniu przyjemnie relaksować w saunie. Naprzeciw apartamentu w suterenie głównego budynku kompleksu Bohemaland mie¶ci się nowoczesna sauna z basenem i salą wypoczynkową.

 

 

 

 

 

 

Masaż wodny

Skorzystajcie z ¶wietnego relaksu w oryginalnych kanadyjskich besenach BEACHCOMBER, które są umieszczone na wolnym powietrzu i czynne 365 dni w roku, napełniane gorącą wodą z własnym ogrzewaniem i filtracją. Oprócz tego, iż pomagają szybko zregenerować siły, usprawniają krążenie krwi, tłumią bóle i uwalniają mię¶nie całego ciała.

 

Masaże

Usługi masażysty można zamówić na konkretny termin w recepcji arealu Bohemaland lub u osoby obsługującej saunę.

 

 

 

Siłownia

Nowo wyposażona siłownia znajduje się w głównym budynku arealu Bohemaland i umożliwia kilkufazowy trening kondycyjny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Speleoterapia

Speleoterapia to kompleks metod leczniczych, których podstawą jest wykorzystanie mikroklimatu ¶rodowiska podziemnego. Takimi z reguły są jaskinie krasowe lub inne pomieszczenia podziemne. W niedalekim sanatorium Edel Zlaté Hory (oddalonym od apartamentu cca 3 km) jest możliwo¶ć skontaktować się telefonicznie (tel. +420 584 425 327) i skorzystać z zabiegów leczniczych. Speleoterapia odbywa się w zrekonstruowanej kopalni, w której wydrążono 1600 m podziemnych korytarzy na głęboko¶ci 93 m. Temperatura wynosi 7-8°C w ciągu całego roku. Jeden zabieg w mikroklimacie jaskini trwa 180 minut. Aby osiągnąć optymalny efekt leczniczy poleca się absolwować tę terapię10 - 15 razy. Pobyt w podziemiach klienci oceniają bardzo pozytywnie. Większo¶ć pacjentów póĽniej mniej choruje i ogranicza używanie lekarstw. Nie wiadomo o negatywnym wpływie spleoterapii na organizm. Więcej na www.speleoterapie.cz.

 

Dyskoteka i bar

Dla zwolenników tańca i wieczornych spotkań służy sala disco z barem Fortuna w głównym budynku arealu Bohemaland, oddalonego kilka metrów od apartamentu.

 

 

 

 

 

 
 
 
  www.zlatehory.info
  Ubytování v ČR => Jeseník
 
  Katalog ubytování hotely, penziony, ,motely, pensiony
  nekuracke restaurace
  CZIN.eu