Wprowadzenie

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Zimowy wypoczynek

Wypoczynek latem

Relaks

Propozycje wycieczek

Fotogaleria

Cennik

Kontakty

Odnośniki

 

Zakwaterowanie

 

Proponujemy Wam zakwaterowanie dla czterech osób w apartamencie z widokiem na trasy zjazdowe i wyciągi narciarskie. Jest on oddalony 20 m od nowego o¶rodka narciarskiego Bohemaland w Zlatých Horách. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku górskiego typu. Do apartamentu należy parking przed obiektem oraz pomieszczenie do ulokowania nart lub rowerów, które można zamykać na klucz.

 

 

Apartament składa się z przedpokoju z kącikiem kuchennym, pokoju go¶cinnego, łazienki i toalety. W przedpokoju można wygodnie odkładać ubrania i obuwie. W przedpokoju jest tez do dyspozycji lodówka.

 

 

 

 

 

 

 

W pokoju mieszczą się cztery łóżka z nocnymi stolikami, stolik konferencyjny i duże szafy na ubrania i potrzeby sportowe. Czę¶cią wyposażenia jest bielizna po¶cielowa. W kąciku kuchennym jest do dyspozycji grzejnik elektryczny, mikrofalówka, lodówka, podstawowe naczynia kuchenne, sztućce, ¶rodki czyszczące.

 

Z pokoju można wyj¶ć na balkon, który skierowany jest na słoneczny zachód z widokiem na trasy zjazdowe i resztę areału sportowo-wypoczynkowego Bohemaland.

 

Do apartamentu należy samodzielna toaleta i łazienka z wanną i prysznicem. Cały apartament jest ogrzewany centralnym ogrzewaniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  www.zlatehory.info
  Ubytování v ČR => Jeseník
 
  Katalog ubytování hotely, penziony, ,motely, pensiony
  nekuracke restaurace
  CZIN.eu